Tamperi, piena kanniņas, keramikas krūzītes vai lieljaudas kafijas automāti - mums ir tas viss! Lepojamies ar pašiem labākajiem produktiem.

Kalve_coffee_Equipment_1.jpg

Mājās.

Tam, kā tu izbaudi savu rīta kafiju mājās, nevajadzētu būt robežām. Tieši tāpēc mēs tevi iedrošinām uzlabot savu filtra kafijas pagatavošanas procesu ar lielisku Moccamaster automātu vai īpaši automatizētu ierīci, ja tevi interesē kafijas dzērieni ar espresso.

V_3.jpg

Darbā.

Paņemt kafijas pauzi darba laikā vienmēr ir laba ideja - tā ir brīnišķīga iespēja parunāties ar kolēģiem un iegūt enerģiju turpmākajām darba stundām. Sazinieties ar mums, lai iegūtu sev labākos risinājumus. Nav svarīgi, cik liels ir jūsu uzņēmums - tas ir pelnījis labāko, ko kafija var sniegt!

Kalve_coffee_Equipment_3.jpg

Jūsu kafejnīcai.

Labāko dzērienu pasniegšana pieprasa arī pašu labāko ekipējumu. Tieši tāpēc mēs tik ļoti lepojamies ar saviem espresso automātu un dzirnaviņu piegādātājiem. Sazinieties ar mums un mēs atradīsim labāko espresso koncepta risinājumu jūsu uzņēmuma vajadzībām.

V_4.jpg

Brūvēšana un brūvrīki.

Lai kafija iegūtu vēl labāku garšu, mēs jums varam piedāvāt pašus modernākos un modīgākos brūvrīkus. Ja esat barista un vēlaties izpētīt arvien jaunus kafijas pagatavošanas veidus, piedāvājam lieliskus espresso pagatavošanas rīkus. Vislabāk kafiju izbaudīt no skaistiem traukiem - mēs iesakām ACME krūzītes.


Logo_razotāji.png