Mūsu kafija vai unikāls maisījums, ko esam radījuši tikai jūsu uzņēmuma vajadzībām - mēs izturamies pret kafijas grauzdēšanu ar vislielāko cieņu.

Mēs patiesi novērtējam smago darbu, kas ieguldīts, lai izaudzētu kafiju, to nolasītu un rūpīgi pārstrādātu. Grauzdēšanas procesā respektējam jau paveikto un izcelt katrā reģionā esošās raksturīgās kafijas iezīmes.

Esam investējuši līdzekļus vairākos instrumentos, kas palīdz nodrošināt pastāvīgu kvalitāti. Pirms grauzdēšanas tiek mērīts katras partijas blīvums un mitruma līmenis, bet pēc - kafijas pupiņu krāsa. Šādā veidā laužam visu “specialty“ kafijas grauzdētavu lielāko stereotipu - nespēju nodrošināt konsekvenci.

Katra partija tiek rūpīgi izvērtēta pēc SCAA protokola. Tas ļauj pārliecināties, ka klients varēs piedzīvot patiesi sensacionālu, pastāvīgu un baudpilnu kafijas garšu.


Kalve_coffee_Roastery.jpg

KALVE zīmols

Lai padarītu savus klientus laimīgus, vajag ko vairāk par vienkārši lielisku kafiju. Tieši tāpēc, ja kļūstat par mūsu vairumtirdzniecības partneri, mēs darām ko vairāk par kafijas piegādāšanu. Lai jūs būtu laimīgi un apmierināti ar mūsu sadarbību, mēs pārliecināmies par kvalitatīvu baristu apmācību, bezmaksas labumu piegādi, īpaši veidotus bāra uzlabojumus un arī regulāru kvalitātes kontroli.

Kalve_coffee_Private_label_LV.jpg

Līgumgrauzdēšana

Ja jūsu zīmolam ir liela auditorija vai arī tikai vēlaties uzsākt savu darbību, labprāt piekritīsim grauzdēt jūsu pašu kafiju. Ja vēlaties satriecošu sezonālo kafiju vai kādu īpašu maisījumu - mēs to atradīsim un izveidosim kopā! Mēs rūpējamies ne tikai par kafiju - mūsu pieredzējušo dizaineru komanda un mārketinga stratēģi palīdzēs ienākt kafijas tirgū ar vērienu. Viss, kas nepieciešams - pirmā tikšanās. Tās laikā varam vienoties par jums vēlamo cenu kategoriju, garšu un izvirzītajiem mērķiem.


Kalve_coffee_Roastery_Ethical-sourcing.jpg

Ētiska kafijas ieguve.

Mums ir sadarbība ar vairākiem zemniekiem un ražotājiem dažādās kafijas ieguves valstīs. Tādējādi mēs atbalstām visus, kuri darbojas kafijas nozarē.

Kalve_coffee_Roastery_82+.jpg

82+.

Lai izvērtētu mūsu zaļās kafijas kvalitāti, mēs to degustējam pēc SCA protokola. Katru reizi mēs pārliecināmies, lai kafijai būtu vismaz 82 kvalitātes punkti.

Kalve_Coffee_Instagram_post_6-2.jpg

Konstanta kvalitāte.

Viens no mūsu lielākajiem mērķiem - nodrošināt konstantu kafijas kvalitāti. Tieši tāpēc esam investējuši līdzekļus vairākos instrumentos, kas palīdz nodrošināt konsekvenci. Degustējam katru grauzdēto partiju - varam garantēt, ka tā iziet mūsu kvalitātes kontroli.

Kalve_coffee_Roastery_Freshly.jpg

Svaigi grauzdēta kafija.

Kafijā ir vairāk nekā 800 smaržu savienojumi un daudzi antioksidanti - ar laiku visi šie elementi zūd. Mēs piegādājam svaigu kafiju katru nedēļu. Tas nozīmē, ka kafijā vienmēr būs saglabājušās vērtīgās vielas.


Satriecoša sadarbība tikai viena klikšķa attālumā - piesakies tagad.