Šobrīd strādājam pie tā, lai piedāvātu jums vislabāko kafijas izglītību visās Baltijas valstīs.

Kad būsim to izdarījuši, pastāstīsim par visām lietām, kuras varēsiet iemācīties mūsu kafijai veltītajā skolā. Līdz tam - nekautrējieties! Ja vēlaties apmācīt savu baristu komandu lieliskas kafijas pagatavošanā, droši sazinieties ar mums!

Kalve_coffee_Education.jpg
 
Kalve_coffee_lapa_education_2.jpg

Varam piedāvāt jebkura veida augstas kvalitātes apmācības, kuras esam izgājuši arī paši.

“Kalve Coffee” strādājošie profesionāļi izgājuši dažādas plaša veida apmācības, saņēmuši profesionālā līmeņa diplomus visos SCA moduļos un ieguvuši “SCA Coffee Skills” diplomu. Labprāt vēlamies dalīties savā pieredzē, ko esam ieguvuši, vērtējot daudzos WCE konkursus baristām par latte mākslu, brūvēšanu un grauzdēšanu - kā nekā, pats svarīgākais ir tas, ka mūsu viesi saņem vislabāko iespējamo kafiju.

Mūsu apmācības vada “Latvijas Barista čempionāta 2017” uzvarētājs.

Mācoties pie mums, jūs varat būs droši, ka iegūtā kafijas izglītība būs visaugstākajā līmenī, jo visas apmācības vada “Latvijas Barista čempionāta 2017“ uzvarētājs Raimonds Zadvornovs. Viņš veiksmīgi pārstāvēja Latviju arī “Pasaules Barista čempionātā 2017”, kas norisinājās Seulā. Protams, viņam ir arī “SCA Coffee Skills” diploms.

Esam nonākuši pie secinājuma, ka WBC standarts, apgūstot kafijas pagatavošanā nepieciešamās tehniskās un sensorās prasmes, ir visefektīvākais. Tieši šī metode ir arī visu mūsu apmācību pamatā.

Kalve_coffee_consultancy_3.jpg

Logo.png