Kalve ir jauna kafijas grauzdētava Latvijā, kuru radījuši kafijas profesionāļi.

Šo Latvijas zīmolu radījuši kafijas profesionāļi. Viņu mērķis ir attīstīt un nostiprināt kafijas ražošanas, sagatavošanas un baudīšanas kultūru.

Mēs novērtējam izcilu garšu, atbildību pret vidi un lielisku produkta dizainu. Rūpīgi atlasām zaļo kafiju un grauzdējam to pēc augstākajiem starptautiskajiem standartiem. Protams, arī regulāri izglītojamies visos kafijas aspektos. Ar sava darba palīdzību vēlamies radīt vērtības, kuras tiks iemantotas ejot laikam.

Mūs iedvesmo citu cilvēku pieredze. Ar sava darba palīdzību vēlamies nodot šos stāstus ne tikai kafijas cienītājiem, bet arī visiem cilvēkiem, ar kuriem kopā sadarbojamies.


Veikals

Apskatiet mūsu unikālo maisījumu un sezonālo kafiju izlasi gan espresso, gan filtra kafijas pagatavošanai.

Grauzdētava

Grauzdējam savu kafiju katru nedēļu, lai pārliecinātos, ka jebkurš kafijas produkts, ko izvēlaties ir svaigs un garšīgs.

Izglītība

Atrodiet labāko veidu, kā kļut par īstu kafijas profesionāli - kā novērtēt, sagatavot un pat grauzdēt kafiju.

Ekipējums

Labākais ekipējums un piederumi gan personīgai, gan arī profesionālai kafijas pagatavošanai.


Logo.png

Esam šajā tirgū jau vairākus gadus, līdz ar to mums uzkrāta arī vērtīga pieredze tajā, kā attīstīt dažādus kafijas konceptus - sākot ar degvielas uzpildes stacijām un beidzot ar ekskluzīviem restorāniem.

Ja ticat, ka jūsu kafijas konceptu iespējams uzlabot, un esat apņēmies pavairot savu peļņu - sazinieties ar mums! Ar lielāko prieku dalīsimies savā pieredzē un zināšanās. Mēs taču strādājam viena mērķa vārdā - klientiem vienmēr jābūt apmierinātiem.

Mēs varam palīdzēt jums uzlabot savu uzņēmumu.


Kalve_coffee_zero-waste_LV.jpg

Seko mums Instagram @kalvecoffee