Colombia, El Obraje Gesha - Washed - 250 gr.

Colombia, El Obraje Gesha - Washed - 250 gr.

31.50

Reģionālā informācija - Kolumbija, Narinjo - Tangua / 2200 metri v.j.l.

Šķirne - Gesha

Pārstrāde - Mazgātā

SCA vērtējums - 91.25 punkti

Mango, pomelo, gaišās vīnogas un saldi ziedi.

Quantity:
Add To Cart

Pablo Hererro (Pablo Guerrero) bija pirmais, kas uzsāka kafijas audzēšanu Tangua reģionā, kas reiz bija kviešu un pākšaugu ražošanas reģions. Tas bija liels risks, jo viņš nebija pārliecināts par to, cik veiksmīga būs kafijas raža tik lielā augstumā, taču risks attaisnojās kafijas kokiem patiesi uzplaukstot.

Fermā "El Obraje" ir neliela, bet īpaši kārtīga un pārdomāta mazgāšanas stacija. Dēļ lielā augstuma, ķirši nogatavojas lēnām, tāpēc "Gesha" šķirnes kafija tiek novākta no februāra līdz maijam. Uzreiz pēc novākšanas, ķiršus fermentē flīzētos baseinos 16 stundas, lai vēlāk atdalītu augļapvalku, nomazgātu un kafijas pupiņas izžūtu siltumnīcās vidēji 16 dienās.

Šķirne "Gesha" ir plaši pazīstama ar tās izteikto saldumu, niansēto skābenumu un pārsteidzošo aromātu daudzveidību. Šī konkrētā kafija iegūst vēl lielāku garšas bagātību no tās ievērojamā augšanas augstuma, lēnās ķiršu nogatavošanās un precīzās pārstrādes "El Obraje" fermā. Pateicoties tam, baudītājs iegūst patiesi izcilu kafijas garšas pieredzi, kuru aicinām izbaudīt ikvienam.